// Įrankiai

magic.png
alientech.png
Flex modulis
Šis prietaisas naudojamas nesudėtingam automobilio programinės įrangos tiuningavimui, perprogramavimui ar modifikavimui, interneto sąsaja atskleidžia pilną šio prietaiso potencialą. Prijungimas vyksta tiesiogiai per OBD jungtį. Pažangiems remonto darbams atlikti naudokite Flexbox modulį, kuris leidžia programuoti BDM, Bootloader, JTAG ir AUD režimais. Prietaisas yra pajėgus aptikti galimas prisijungimo arba ryšio klaidas.
Techniniai parametrai
- USB jungtis
- LED indikatoriai
- Maitinimas: 12V 5A/24V 2.5A
- Komunikacijos jungtys: ISO 15765:2 x CAN; ISO 99141-2 & ISO 14230: 2 x K-LINE, 1xL-LINE; Ethernet ; SAE J1850 PWM, VPW;
  SAE J1708
- Universali jungtis: Universalios 15 In/Out jungtys,
- Įtampos: vidinė 3.3V- 5V, išorinė 1.8 – 5.5V
- JTAG, BDM, AUD, UART
- Apsaugos: ESD 1kV, viršįtampiai, perkrovos, perkaitimas, poliarizacija, USB galvaninė atskyra.
Palaikomų automobilių sarašą galite rasti čia:
Kodėl mes renkamės magpro?
Renkamės Magpro yra viena iš lyderiaujančių įrangu pasaulyje, kompanija nuo įkūrimo pradžios pademonstravo beprecedentį augimą ir pasaulinę plėtrą. Šiandien Magpro įranga savo funkcijomis apima ne tik galios didinima, bet ir ECU klonavimą, automatinių dežių programavimą, automatinių dėžių priršimą. Stipri support komanda, bei nuolat papildomas protokolų sąrašas, leid-ia mums tobulėti ir būti rinkos lyderiais. Greitas ir stabilus darbas, puikus kainos ir kokybės santykis. Norėdami būti geriausiais, mes renkamės geriausius.
en