ĮRANKIAI // KESS rinkinys

- KESSv2

Kaina:
900 EUR + PVM

Gaukite Remapo pagalbos sistemos prenumeratą 1 metams + 200crd

Protokolų kainos:
14P600KS02 – Truck OBD Protocols (+£1,475.00)
14P600KS03 – Car + Bike OBD Protocols (+£950.00)
14P600KS05 – Agriculture OBD Protocols (+£1,475.00)
14P600KS06 – FULL OBD Protocols (+£2,650.00)
14P600KS07 – Car + Bike + Truck OBD Protocols (+£2,175.00)
14P600KS08 – Car + Bike + Agriculture OBD Protocols (+£2,175.00)
14P600KS09 – Truck + Agriculture OBD Protocols (+£2,175.00)
14P600KS10 – Marine OBD Protocols (+£600.00)
Programavimo prietaisas K-TAG ALIENTECH
Šis prietaisas patenkins visus jūsų poreikius, nes veikia greitai ir patikimai. Tai naujas Alientech gaminys, skirtas Azijoje pagamintoms transporto priemonėms. Paprastai J-Tag programmer‘iai prieinami tik stambiai pramonei, tačiau vangiai dirba su Chip tuning funkcija. Naudojant esminius poreikius, Alientech sujungė J-Tag, Motorola BDM / Nexus, Bood-Loader Mitsubishi / Infineon, Tricore/ST linijas į vieną produktą. Be to, K-Suite programinė įranga leidžia Jums greitai pasiekti visus variklio valdymo blokų duomenis bei automatiškai atpažįsta prietaisą prijungtą prie Jūsų kompiuterio. Nauja programinė įranga daugeliui transporto priemonių Alientech plačiai naudojama programinė įranga sklandžiai dirba su visais Alientech chip tuning įranga. Išmokti naudotis K-TAG čipavimo įranga daug laiko netrunka, nes visos programos ir funkcijos veikia panašiu principu. Perkandus vieną funkciją ar programą, lengvai perprasite ir likusias, o visa įranga yra išsami, konkreti ir supaprastinta.
Naujos kartos programinė įranga
Pirmą kartą naudodamiesi KESSv2 jūs suprasite, kaip lengvai ir greitai jis veikia, sparčiai atsinaujina, atsisiunčia veiklos manualus, nuskaito ECU informaciją, tvarko failus ir sukuria reikiamą failą reikiamu momentu. Jums nereiks jaudintis dėl šio aparato prijungimo. KESS Suite programinė įranga tiekiama su OBD Programmer‘iu, kuris padeda Jums pasirinkti reikiamą automobilį, motociklą, sunkvežimį, traktorių, arba ECU prietaisą, kurį norite derinti.
Atkūrimo ir automatinės funkcijos:
Chip tuning įranga KESSv2 negaišta laiko: prieš pradedant redaguoti betkokį failą, KESSv2 ištaiso ,,CHECKSUM“, ištikrina ir pašalina klaidas ECU, patikrina akumuliatoriaus įtampą, išsaugo įpurškimo parametrus, ir tik tada pradeda dirbti. Jūs suklydote, netyčia pakeitėte parametrus? Atkūrimo funkcija leidžia atstatyti ECU gamyklinius parametrus.
Automobiliams, motociklams, sunkvežimiams ir žemės ūkio transportui:
Čipavimo įranga KESSv2 palaiko daugelį automobilių, motociklų, sunkvežimių ir, be didelio vargo, atlieka išsamią ir kokybišką diagnostiką. Prijungus prietaisą prie transporto priemonės ir pasirinkus jos markę, vos per kelias akimirkas galite pradėti dirbti.
Kess V2 funkcijos ir apsaugos:
1. Akumuliatoriaus įtampos rodikliai realiu laiku
2. Parametrų atkūrimo funkcija
3. Checksum automatinis koregavimas
4. BOOT-LOADER funkcija
5. Programatorių valdymas
6. ScanTool funkcija, skirta pašalinti diagnostikos klaidas (DTC)
7. Reguliuojamas darbo greitis
8. Pilna sąsaja su ECM Titanium
en