Slapukų politika

Šioje slapukų politikoje yra suteikiama išsami informacija apie tai, kaip remapas.eu Mes įsipareigojame užtikrinti asmeninės informacijos saugumą ir lankytojų bei naudotojų teisių apsaugą, besinaudojant mūsų svetainėmis, įskaitant http://www.remapas.eu ir joje esantį turinį.

1. KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas – tai mažas failas, integruotas jūsų įrenginyje, leidžiantis veikti mūsų svetainės funkcijomis. Pavyzdžiui, slapukai leidžia atpažinti jūsų įrenginį ir užtikrinti prieigą prie svetainės. Taip pat, tam tikram laikui leidžia įsiminti informaciją apie jūsų naršymą mūsų svetainėje ir atpažinti jus, kuomet lankotės svetainėje kitą kartą. Šie aspektai suteikia galimybę patogiai naudotis svetaine.

2. KODĖL NAUDOJAME SLAPUKUS?

Naudojame slapukus dėl toliau nurodytų priežasčių:

  • Siekiant užtikrinti efektyvų ir saugų svetainės veikimą. Slapukai yra naudojami tam, kad mūsų saugos funkcijos padėtų aptikti žalingą veiklą mūsų svetainėje.
  • Norint suprasti, tobulinti ir analizuoti produktus, paslaugas bei funkcijas net ir tuomet, kai prie mūsų svetainės prisijungiate iš kitų įrenginių, tokių kaip kompiuteris ar mobilusis įrenginys.
  • Atpažinti lankytojus, besilankančius svetainėje. Slapukai padeda susisteminti jūsų patirtį svetainėje ir pateikti teisingą informaciją. Taip pat, yra išvengiama pildyti registracijos ar informacijos duomenis kiekvieną kartą apsilankius svetainėje.
  • Analizuoti jūsų įpročius, kad svetainė pateisintų jūsų lūkesčius bei poreikius, būtų patogi naudoti.
  • Susisteminti į mūsų svetainę siunčiamos informacijos ir duomenų srautus. Slapukai yra naudojami statistiniams duomenimis, susijusiais su svetainės vartotojų skaičiumi ir jų naudojimusi svetaine.
  • Tikslingai reklamai. Slapukus naudojame informacijos rinkimui, kad galėtume sukurti skirtingas tikslines grupes ir atitinkamą turinį naršyklei. Juos naudojame, kad parodytume atitinkamą reklamą tiek mūsų svetainėje, tiek kitose platformose.

3. KOKIUS SLAPUKUS NAUDOJAME?

Ilgalaikiai (nuolatiniai) slapukai gali būti sukuriami, kuomet lankotės mūsų svetainėje. Jie lieka jūsų naršyklėje po registracijos yra perskaitomi, kai grįžtate į mūsų svetainę. Slapukai nėra ištrinami, kai baigiate naršyti mūsų svetainėje. Trumpalaikiai (sesijos) slapukai baigia galioti arba yra ištrinami, kai baigiate naršyti mūsų svetainėje (t.y. paprastai jie funkcionuoja dabartinio apsilankymo mūsų svetainėje ar naršymo sesijos metu).

Bendrovės naudojami slapukai:

  • Griežtai reikalaujami arba būtini slapukai. Šie slapukai reikalingi mūsų svetainės veikimui. Jie apima, slapukus, leidžiančius saugoti informaciją, kurią užpildėte naršymo sesijos metu, taip pat leidžia prisijungti prie saugių mūsų svetainės paslaugų. Be šių slapukų svetainės veikimas būtų neįmanomas arba galimai nukentėtų jos veikimas.
  • Nuostatų slapukai. Šie slapukai pagerina mūsų svetainės darbą ir palengvina naudojimąsi ja. Šie failai prisimena lankytojų pasirinktus nustatymus (pvz., kalbos ar valiutos nustatymus). Naudodami šiuos slapukus, lankytojai gali išvengti nustatymų pakeitimų kiekvieno apsilankymo svetainėje metu. Šie slapukai taip pat prisimena jūsų atliktus pakeitimus svetainėje (pavyzdžiui, jei paliekamas komentaras svetainėje). Šie slapukai nestebi jūsų elgesio kitose svetainėse.
  • Analitika ir statistika. Šie slapukai mums parodo, ar lankytojas anksčiau lankėsi mūsų svetainėje. Analitiniai slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti mūsų svetainės vartotojų skaičių ir pamatyti, kaip tokie vartotojai naršo mūsų svetainėje. Mes taip pat naudojame šiuos slapukus, kad suprastume, tobulintume ir tirtume produktus, funkcijas ir paslaugas. Analitiniai slapukai gali mums parodyti, kurios svetainės lankomos dažniau, padėti mums užregistruoti svetainės veikimo sutrikimus ir panašiai.
  • Rinkodara ir pakartotinis taikymas. Šiuos slapukus paprastai nustato rinkodaros ir reklamos partneriai. Jie gali būti naudojami kuriant jus dominantį profilį ir vėliau rodant atitinkamus skelbimus. Jei nesutiksite naudoti šių slapukų, jums nebus rodomi jūsų interesus atitinkantys skelbimai.

Trečiųjų šalių slapukai:

Mes naudojame „Google Analytics“ – žiniatinklio analizės paslaugą, kurią teikia „Google, Inc“. „Google Analytics“ surinkta informacija perduodama ir saugoma „Google“. „Google“ gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalauja įstatymai arba kai tos trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ vardu. Rekomenduojame atskirai ir reguliariai perskaityti „Google“ privatumo ir slapukų politiką.

4. KAIP ATSISAKYTI ARBA BLOKUOTI SLAPUKUS?

Daugelis interneto naršyklių yra suprogramuotos taip, kad automatiškai priimtų visus slapukus.

Jūs, kaip vartotojas, galite atsisakyti ir pasirinkti, kokius slapukus leidžiate, pasirinkdami juos mūsų slapukų sutikimo reklamoje. Jei sutinkate su visais, mūsų slapukų sutikimo antraštėje spauskite „Priimti viską“.

Lankytojai gali savo nuožiūra tvarkyti, blokuoti ar ištrinti slapukus, jei naršyklės ar įrenginio nustatymai tai leidžia. Nepaisant to, jei atsisakysite arba užblokuosite slapukus ar kitas panašias technologijas, kai kurios svetainės funkcijos jums gali būti neprieinamos arba gali veikti netinkamai.

Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad būtini slapukai yra labai svarbūs mūsų svetainės veikimui, be jų – kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti arba neveikti dalinai.

Turite teisę pareikalauti, kad mes ištrintume visus su jumis susijusius duomenis, surinktus ir apdorotus slapukų pagalba. Prašome susisiekti el. pašto adresu remapaslt@gmail.com.

Galite atsisakyti „Google Analytics“ nepaveikiant jūsų apsilankymo mūsų svetainėje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo visose jūsų naudojamose svetainėse, apsilankykite šiame „Google“ puslapyje: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Daugiau informacijos apie tai, kaip ištrinti slapukus, taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

5. AR ATNAUJINAME SLAPUKŲ POLITIKĄ?

Ši slapukų politika gali būti atnaujinta. Mes informuosime jus apie atnaujinimus, pateikdami naują slapukų politikos versiją. Dėl šios priežasties rekomenduojame periodiškai apsilankyti mūsų svetainėje, kur visada rasite naujausią šios slapukų politikos versiją. Ši politika buvo sukurta padedant „TermsHub.io“ ir slapukų politikos generatoriui.

Ši slapukų politika taikoma nuo tos dienos, kai ji buvo paskelbta svetainėje.

Susidomėjote?
Susisiekite, esame atviri pasiūlymams. Pateikite savo sąlygas ir idėjas bendradarbiavimui.