Privatumo politika

Mums yra svarbus jūsų privatumas, todėl remapas.eu sukūrė šią privatumo politiką, kad praneštų jums, kokia informacija yra renkama, kuomet lankotės mūsų internetinėje svetainėje http://www.remapas.eu , taip pat, kodėl mes ją renkame ir kaip ji yra naudojama.

Sąvokos “tu”, “tavo” ir “naudotojas” reiškia subjektą/asmenį/organizaciją, naudojančią mūsų svetainę.

Kuomet yra minimos sąvokos “mes” ir “mūsų”, tai reiškia remapas.eu, dukterines įmones bei filialus.

Šią privatumo politiką reglamentuoja mūsų paslaugų sąlygos.

Dėl turimų klausimų, susijusių su šia privatumo politika ar prašymų dėl asmens duomenų tvarkymo, prašome susisiekti adresu info@remapas.lt.

1. INFORMACIJA, RENKAMA IŠ JŪSŲ

Mes renkame jūsų patiektą informaciją, būtiną tinkamam bendros jūsų ir mūsų sudarytos sutarties vykdymui, taip pat leidžiančią vykdyti mūsų teisinius įsipareigojimus.

 • Paskyros registracijos informacija. Kuomet yra sukuriama paskyra, prašome pateikti registracijos duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris, slaptažodžiai ir adresas.
 • Komunikacija, pokalbiai, pranešimai. Kuomet su mumis yra bendraujama el. paštu ar kitu įprastu būdu, mes renkame informaciją, kurią pasirenkate pateikti Jūs. Atsakydami į užklausas, galime pasiekti informaciją, pateiktą el. pašte, pokalbiuose, pirkimų istorijoje ir kt.
 • Mokėjimo informacija. Jei yra norima užsisakyti ir naudotis internetinės svetainės funkcijomis, mes pasiliekame teisė paprašyti tam tikros finansinės informacijos, palengvinančios mokėjimų apdorojimą. Dažniausiai tai – jūsų kredito kortelės numeris, tipas, galiojimo data, jūsų vardas ir pavardė.

2. INFORMACIJA, RENKAMA AUTOMATIŠKAI

Kuomet naudojatės mūsų internetine svetaine arba tiesiogiai susisiekiate su mumis, mes pasiliekame teisę rinkti informaciją, įskaitant asmeninę, kurią naudojame įvertinti, kaip veikiate mūsų svetainėje, kokias ir kaip paslaugas naudojate.

Ši informacija yra būtina tinkamam jūsų ir mūsų sutarties vykdymui, kad galėtume laikytis teisinių įsipareigojimų, taip pat teikti ir pagerinti svetainės funkcijas.

 • Prisijungimo duomenys ir informacija apie įrenginį. Kuomet yra prisijungiama ir naudojamasi svetaine, prisijungimo duomenys ir informacija apie įrenginį yra renkama automatiškai, nepaisant to, jei ir nesate susikūrę paskyros ar prisijungę. Ši informacija apima: interneto protokolo (IP) adresus, interneto paslaugų tiekėją (IPT), naršyklės tipą, nukreipimo/išėjimo puslapius, operacinę sistemą, datos ir laiko žymas.
 • Stebėjimo technologijos ir slapukai. Mes naudojame IP adresus, laiko ir duomenų žymes, slapukus, Cl kodus (paspaudimų stebėjimas). Taip pat automatiškai renkame informaciją apie įrenginio operacinę sistemą.
 • Geografinės vietos duomenys. Mes renkame informaciją, nurodančią jūsų apytikslę vietą, kurią nustato jūsų IP adresas, kad galėtume patobulinti naudotojo patirtį. Šie duomenys gali būti renkami tik tada, kai prisijungiate prie svetainės naudodami savo įrenginį.
 • Naudojimo informacija. Mes naudojame programą “Google Analytics”, kad galėtume surinkti informaciją apie jūsų sąveiką su svetaine (kokiuose puslapiuose lankotės, peržiūrite, kokias paieškas, užsakymus vykdote). Todėl “Google, Inc.” Jūsų naršyklėje įdiegia nuolatinį slapuką, kad kuomet lankysitės svetainėje kitą kartą, taptumėte unikaliu vartotoju. Dėl išsamesnės informacijos apsilankykite “Google”.

3. KAIP MES NAUDOJAME INFORMACIJĄ

Mes naudojame jūsų duomenys, laikydamiesi bendrųjų duomenų tvarkymo principų.

Mes pasiliekame teisę naudoti informaciją, gaunamą per mūsų svetainę, dėl šių priežasčių:

 • Identifikuoti vartotoją
 • Sukurti paskyrą
 • Sukurti patikimą aplinką
 • Kurti statistiką ir analizuoti rinką
 • Palaikyti bendradarbiavimą
 • Pritaikyti rinkodarą
 • Atsiųsti atsiskaitymo informaciją
 • Vykdyti vartotojų užsakymus
 • Susisiekti su vartotoju
 • Tobulinti paslaugas
 • Užtikrinti duomenų saugumą ir užkirsti kelią neteisėtai veiklai
 • Laikytis įstatymų
 • Skelbti atsiliepimus
 • Teikti paramą

Jūsų asmeninė informacija yra renkama tik su sutikimu. Informacija yra reikalinga norint sudaryti sutartį arba tuomet, kai duomenų tvarkymas atitinka mūsų teisėtus verslo interesus.

4. SLAPUKAI

Slapukai – tai nedideli teksto failai, kurie yra saugomi jūsų naršyklės, kuomet lankotės mūsų internetinėje svetainėje. Juos naudojame, kad turėtume galimybę patobulinti mūsų svetainę ir palengvinti jos naudojimąsi. Slapukai leidžia atpažinti vartotojus ir išvengti pasikartojančių prašymų, susijusių su ta pačia informacija.

Prireikus daugiau informacijos apie slapukus, prašome peržiūrėti mūsų slapukų politiką.

Daugiau naudingos informacijos ir apie tai, kaip slapukus ištrinti, rasite svetainėje http://allaboutcookies.org/.

5. INFORMACIJA NEPILNAMEČIAMS

Mūsų svetainė ir paslaugos nėra skirtos jaunesniems nei 18 metų asmenims. Informacija sąmoningai nėra renkama iš nepilnamečių, naudojimasis svetaine ar paslaugomis taip pat nėra leistinas.

Bet kokia informacija, susijusi su nepilnamečiu asmenimi, yra ištrinama. Prašome susisiekti su mūsų komanda toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis, jeigu manote, kad galime turėti informacijos apie nepilnametį asmenį, besinaudojantį mūsų paslaugomis.

6. JAUTRI INFORMACIJA

Mes nerenkame slaptos informacijos, susijusios su politine nuomone, religiniais ar filosofiniais įsitikinimais, rasine, ar etnine kilme, genetiniais, biometriniais duomenimis, sveikatos duomenimis ar seksualine orientacija.

Prašome nesiųsti, nesidalinti jokiais slaptais duomenimis, o jeigu manote, kad tokios informacijos galime turėti, nedelsdami susisiekite. Mes pasiliekame teisę ištrinti bet kokią informaciją, kuri, mūsų nuomonę, gali pasižymėti neskelbtinais duomenimis.

7. APMOKĖJIMAS

Norint užsisakyti ir naudotis mūsų paslaugomis, būkite pasiruošę pateiktį tam tikrą finansinę informaciją, leidžiančią lengviau apdoroti mokėjimus. Kortelės duomenys nėra saugomi. Ši informacija yra tiesiogiai pateikiama mūsų trečiųjų šalių mokėjimų tvarkytojams, kurių jūsų asmeninės informacijos naudojimą reglamentuoja jų privatumo politika. Visus mokėjimo duomenis saugo “Paypal”, “Paysera”, “Stripe”. Jų privatumo politiką rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://www.paypal.com/myaccount/privacy/privacyhub?locale.x=en_us https://www.paysera.lt/v2/en-lt/legal/privacy-policy https://stripe.com/en-lt/privacy.

8. INFORMACIJOS LAIKYMAS

Mes saugome jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti jums pageidaujamas paslaugas, taip pat vykdyti savo teisinius įsipareigojimus, susitarimus ir išspręsti ginčus.

Jūsų duomenys bus saugomi ne ilgiau, nei jūs naudositės savo paskyra. Išskyrus tuos atvejus, jeigu įstatymai ar kiti teisės aktai reikalautų, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugoma ilgiau.

Jūs turite teise neleisti naudotis jūsų duomenimis, šiuo atveju, praneškite mums ir mes uždarysime jūsų sąskaitą. Vis dėlto, atminkite, jog net ir ištrynę jūsų sąskaitą, galime išsaugoti dalį duomenų, susijusių su mokesčiais, dėl teisinių ataskaitų ir audito įsipareigojimų.

9. APSAUGA

Dėl jūsų saugumo įtiekėme priemones, skirtas apsaugoti asmeninę informaciją, pasidalintą su mumis, įskaitant fizines, elektronines ir procedūrines priemones. Taip pat, mes reguliariai stebime savo sistemas dėl galimos neteisėtos veiklos ir atakų.

Nepaisant mūsų pastangų ir apsaugos priemonių, informacijos perdavimas internetu gali būti nesaugus. Dėl to, mes negarantuojame absoliučios asmeninių duomenų apsaugos.

Atsižvelgiant į tai, nerekomenduojame suteikti slaptos informacijos, kurios atskleidimas padarytų žalos.

Jei turite klausimų dėl mūsų svetainės ar paslaugų saugumo, prašome susisiekti su mumis adresu info@remapas.lt

10. TEISĖS

Jūs turite teisių, susijusių su jūsų asmeninės informacijos apsauga. Tos teisės yra:

 • Teisė pasiekti mūsų turimą informaciją apie jus. Jei norite tai padaryti, turite susiekti su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
 • Teisė ištaisyti netikslią informaciją apie jus. Duomenys gali būti ištaisomi, atnaujinami arba ištrinti, tai padaryti galite susiekę su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.
 • Teisė sustabdyti vykdymą. Kuomet gauname sutikimą, jog galime apdoroti jūsų asmeninę informaciją, jūs turite teisę su mumis susisiekti ir sutikimą atšaukti. Šis veiksmas neturės įtakos jokiems teisiniams veiksmams prieš sutikimo atšaukimą.
 • Teisė pateikti skundą. Tuo atveju, kai jūsų teisės galimai yra pažeistos, turite teisę pateikti skundą savo gyvenamosios šalies nacionalinei duomenų apsaugos agentūrai. Nepaisant to, visų pirma, rekomenduojame, susisiekti su mumis.
 • Teisė pašalinti visus, su jumis susijusius duomenis. Dėl teisinių priežasčių galite nedelsiant reikalauti, jog jūsų duomenys būtų ištrinti. Pavyzdžiui, kuomet duomenys nebėra reikalingi pradiniams tikslams arba jie buvo tvarkomi neteisėtai.

11. POLITIKOS TAIKYMAS

Ši privatumo politika yra sukurta naudojant “TermsHub.io” ir yra taikoma tik mūsų įmonės siūlomoms paslaugoms. Politika nėra taikoma kitų įmonių ar asmenų siūlomoms paslaugoms, įskaitant svetaines, kurios jums gali būti aptinkamos paieškos rezultatuose, taip pat svetaines, turinčias mūsų paslaugų, ar kitas svetaines, susietas su mūsų svetainės paslaugomis.

12. PAKEITIMAI

Informuojame, kad mūsų politika gali keistis. Visi pakeitimai yra skelbiami mūsų svetainėje. Tuo atveju, jei pakeitimai bus reikšmingi, apsvarstysime galimybę pateikti detalesnį pranešimą (tam tikrais atvejais, pranešimus el. paštu).

13. POLITIKOS SUTIKIMAS

Manome, kad visi šios svetainės vartotojai atidžiai perskaitė šį dokumentą ir sutinka su jo turiniu. Jei asmuo nesutinka su šia politika, turėtų būti susilaikoma nuo mūsų svetainės naudojimo. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti politiką ir informuoti, 12 skyriuje nurodytu būdu. Tolesnis naudojimasis mūsų svetaine reiškia sutikimą su koreguota politika.

14. TOLIMESNĖ INFORMACIJA

Dėl kylančių klausimų apie renkamus duomenis ir taip, kaip jie naudojami, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Susidomėjote?
Susisiekite, esame atviri pasiūlymams. Pateikite savo sąlygas ir idėjas bendradarbiavimui.