Pagalbos sistemos

yt
ig
fb

Remapas live help, tickets & support sistemos

Atsižvelgiant į jūsų poreikius siūlome tris skirtingas pagalbos sistemas:

Support
Tickets ir failo pokalbiai
Live help

Prieinama išskirtinai tik mūsų partneriams, kurie yra įsigiję mūsų slave įrangą ir metinę narystę. Ši sistema gerokai pranašesnė už tickets: kompetetingi specialistai padės jums visais rūpimais klausimais realiu metu, gausite video pamokas, pagalbą atliekant galios didinimo pasiruošimo darbus – pilną automobilio diagnostiką, sužinosite kokiais atvejais nesaugu didinti automobilio galią ir kt. Svarbią būtiną žinoti informaciją prieš atliekant darbus. Teamviever pagalba padėsime nuskaityti, įrašyti, atlikti reikiamus resetus, logus prieš ir po failo įrašymo. Konsultuosime kokią įrangą rinktis ir kaip ją naudoti konkretaus automobilio failo nuskaitymui ir įrašymui, adaptacijų, nuresetinimų ir kodavimų atlikimui, ECU pririšimui ir kt. Dirbame su Odis, Ista, Xentry, Vediamo, Monaco, Autel, Launch, Texa, Ids, Autocom, ir dauguma kitu irangu bei programų. Jokia kita kompanija jums nepasiūlys tokios stiprios support sistemos, kuri galėtų praktiškai visą darbą atlikti už jus. Į kiekvieną partnerį žiūrime kaip į savo komandos narį, todėl stengiamės atiduoti visas žinias ir sukauptą patirtį.

Skirti master įrankių naudotojams, kuriems išsamūs patarimai ir pamokos nereikalingi. Šių įrankių pagalba atsakome į pagrindinius einamuosius klausimus apie užsakytus failus, jų padarymo trukmę, ir kitus panašius techninius užklausimus.

Prieinama visiems svetainės lankytojams. Atsakome į trumpus ir skubius užklausimus, teikiame konsultacijas apie mūsų paslaugas potencialiems klientams, atsakome į bendro pobūdžio klausimus.

Rekomenduojama įranga

Susidomėjote?
Susisiekite, esame atviri pasiūlymams. Pateikite savo sąlygas ir idėjas bendradarbiavimui.