Alientech

Apie Alientech

Alientech yra viena iš lyderiaujančių įmonių automobilių programavimo įrangos rinkoje. Pristatome Italijos įmonę, kuri turi profesionalų kompetenciją, kurios įrodinėti nebereikia – jų produktai rinkoje kalba patys už save. Alientech kuria saugius, patikimus ir efektyvius produktus automobilių programavimui. Patyrę inžinieriai, daugiametė patirtis ir pasiteisinusi įranga, mėgstama bei naudojama absoliučios daugumos automobilių programuotojų, padarė Alientech viena autoritetingiausių gamintojų pasaulyje. Kompanija siekia nusistačiusi konkrečių tikslų: „Tai, ko norime, yra paprasta paaiškinti: išstudijuoti, suprojektuoti ir sukurti geriausias priemones, galinčias patenkinti rinkos poreikius. Dėl šios priežasties kiekvieną dieną investuojame savo laiką ir visus išteklius, kad išsiaiškintume geriausius šiandienos ir rytojaus klientų sprendimus.“ Pradėję nuo mažis vietinės kompanijos, Alientech susitelkė į augimą ir tobulėjimą ir šiandieną turi penkias tarptautines atstovybes, šimtus mažmenininkų ir tūkstančius klientų visame pasaulyje. Įmonė koncentruojasi ties tais pačiais tikslais – toliau dirbti ir tobulinti automobilių programavimo rinką, kuriant aukščiausios kokybės įrangą ir operacinę įrangą.

Įmonėje dirba daugiau kaip 40 jaunų, entuziastingų specialistų, kurie nebijo įššūkių, siekia naujausių ir moderniausių sprendimų savo darbe. Alientech siekia tikslumo detalėse, o stipri pagalbos sistema vartotojams yra vienas iš jų prioritetų. Alientech“ automobilių programavimo įrankiai pasižymi aukšta kokybe, patikimumu, taip pat aptarnaujamų automobilių sąrašu, kurį nuolat papildo naujausi modeliai. Pagrindiniai Alientech įrankiai yra KESSv2 ir K-tag. Turint juos abu būsite užtikrinti, kad galite dirbti su visais transporto ir darbo technikos modeliais. Įranga suteikia pilną prieigą skaitant ir rašant tiek variklio, tiek pavarų dėžės valdymo blokus. Įrangą galima įsigyti slave arba master versijose. Remapo failų serviso klientams siūlome slave versijas.

Kodėl būtina rinktis originalią Alientech įrangą?

Tarp automobilių programuotojų yra žinoma seniai paplitusi problema – Alientech įrangos klonai. Daug neprofesionalių programuotojų renkasi sutaupyti ir vietoje originalių įrankių perka kinietiškas klastotes.

Klonai kainuoja kelis kartus mažiau už originalius įrankius, todėl natūraliai kyla klausimas – o kodėl gi nepirkti pigesnio varianto, kuris atlieka tą pačią funkciją? Atsakymas paprastas – visų pirma tokia įranga yra nesaugi. Naudojant kinietiškus klonus yra labai daug šansų nepataisomai sugadinti valdymo blokus. Antra, kad ir kaip viliotų klonų aprašymai ir pardavėjų kalbos, žinokite, kad klonas niekada neatliks savo funkcijos identiškai kaip originali įranga. Klono funkcijos ir galimybės yra labai ribotos. Pavyzdžiui, klastotės neskaičiuoja checksumo arba skaičiuoja neteisingai, taip pat palaikomų automobilių sąrašas gerokai trumpesnis. Tai apsunkina darbą, padaro jį ribotą ir sukelia nereikalingą didelę riziką jūsų darbe.

Nuoširdžiai rekomenduojame rinktis Alientech KESSv2 ir K-Tag ori ginalus. Tai užtrikrins sklandų ir patikimą darbą, o kartu ir aukščiausius bei kokybiškiausius rezutatus. Nepamirškite kad aukšta kokybė yra investicija į jūsų reputaciją ir verslo sėkmę.