Įrankiai

PROGRAMAVIMO ĮRANGA

Kaip teisingai išsirinkti įrangą galios didinimui?

Šiuo metu rinkoje egzistuoja daugybė pasirinkimų ir įvairių variantų galios didinimo įrangai įsigyti. Pradedant gamintojų įvairove ir baigiant įrangos paskirtimi – rinktis tikrai yra iš ko. Nenuostabu, kad nusprendus investuoti į tai, kyla klausimas – kokią įrangą pasirinkti? Kuri yra geriausia ir tinkamiausia būtent mano poreikiams ir automobilių parkui?

Nepasimeskite tarp pasiūlymų – Remapo failų serviso komanda jums padės, atsakys į jūsų klausimus ir pakonsultuos įsigyjant ir renkantis įrangą automobilių programavimo darbų atlikimui. Visą reikalingą paramą gausite įsigiję slave įrangą iš Remapo failų serviso. Kiekvienam mūsų slave partneriui patariame ir konsultuojame individualiai, atsižvelgiant į turimus įgūdžius, patirtį, žinias ir galimybes ir žinoma – lūkesčius. Išsiaiškinsime kokios įrangos funkcijos jums reikalingos, atsižvelgiant į jūsų poreikius, automobilių parką ir pagal tai padėsime pasirinkti optimaliausią variantą. Mūsų tikslas išpildyti visus jūsų lūkesčius ir suteikti maksimaliai kokybiškas paslaugas.

Skaityti daugiau

DIAGNOSTIKOS ĮRANGA

Kokiu principu veikia automobilių programavimo įranga?

Pagrindinė automobilių programavimo įrangos užduotis yra nuskaityti ir įrašyti valdymo bloko programą. Šią funkciją įranga gali atlikti keliais būdais:

  1. Per OBD jungtį. Failus nuskaitant ir surašant per OBD jungtį nereikia išiminėti ar ardyti automobilio variklio valdymo bloko. Tai pažangus, saugus, greitas ir patikimas būdas.
  2. Išimant variklio valdymo bloką, tačiau jo neardant. Tam tikriems automobilių modeliams reikalinga išimti ECU, tačiau programos nuskaitymas vyksta jo neardant, o jungiant programavimo įrangą per adatas. OBD jungties ir adatų įrankiai vadinami Flasheriais.
  3. Išimant ir ardant valdymo bloką. Sunkiausias ir rizikingiausias būdas skaityti ir rašyti failus. Gera žinia ta, kad šis būdas retai sutinkamas, nes naudojamas tik senesniems automobiliams.

Svarbu žinoti, jog kai kurie įrenginiai gali būti naudojami tik vienu iš anksčiau aprašytų būdų. Pavyzdžiui Kess programavimo įranga dažniausiai naudojama programuojant per OBD jungtį. Kai kurie įrenginiai tinkami naudoti dviem ar visais įmanomais būdais, pavyzdžiui Ktag ir Flex. Svarbu nepamiršti, kad programos skaitymo būdas pasirenkamas ne tik pagal turimą įrangą bet ir pagal automobilio bei variklio valdymo bloko modelius. Remapo failų serviso komanda suteiks jums visą reikalingą techninę informaciją ir padės ją suprast, viskas ko reikia tai tik tapti mūsų slave partneriu.

Kokią automobilių programavimo įrangą mes siūlome?

Remapo failų servisas dirba tik su geriausia įmanoma ir rinkoje egzistuojančia įranga. Didžiuojamės bendradarbiaudami su tokiomis pasaulinėmis kompanijomis, lyderėmis kaip Alientech ir Magic Motorsport. Įrenginius galite įsigyti slave ir master versijomis.

Skaityti daugiau
Susidomėjote?
Susisiekite, esame atviri pasiūlymams. Pateikite savo sąlygas ir idėjas bendradarbiavimui.