Apie mūsų failus

Kaip naudotis mūsų failų servisu?

Gaukite savo modifikuotą failą sekdami šia paprasta instrukcija:

1

Užsiregistruokite. Viskas vyks greičiau ir paprasčiau, kuomet turėsite anketą. Tai suteiks jums pilną priėjimą prie mūsų sistemos ir daugiau galimybių bei naudos.

2

Įsigykite kreditų, kuriais vėliau atsiskaitysite už failus. Kreditus saugiai galite pirkti naudojant Paypal, Paysera arba kreditine kortele. Naujai registruoti nariai gauna 20 nemokamų kreditų savo pirmam failui!

3

Įkelkite originalų failą į mūsų failų servisą. Nurodykite visą prašomą informaciją, nepamirškite nurodyti kokios modifikacijos jums reikalingos.

4

Parsisiųskite savo modifikuotą failą.

Viskas! Remapo failų servisas paprasta, aiškus ir lengvas naudoti. Įkėlę failą visada matysite preliminarų jo paruošimo laiką, primename, kad dažniausiai pakanka mažiau nei valandos.

Kodėl rinktis Remapo failus?

  • Platus pasirinkimas automobilių gamintojų, individualiai kurti aukštos kokybės galios didinimo ir kitų modifikacijų failai, iš kurių absoliuti dauguma yra ištestuoti Dyno stendu.
  • Mūsų failai sukurti taip, kad saugiose ribose išnaudotų visą automobilio galios ir ekonomijos potencialą, kartu nekeliant pavojaus automobilio agregatams.
  • Išskirtinai stipri pagalbos sistema tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems programuotojams, kurie nori pagilinti savo žinias ar sulaukti pagalbos ypatingai sudėtingose situacijose.
  • Bendradarbiaujame su geriausiais šios srities profesionalais visame pasaulyje, dalijamės įžvalgomis, patirtimi, žiniomis. Tokiu būdu sekame rinkos naujoves ir niekada nestovime vietoje.
  • Failų servisas veikia 24/7.
  • Failus teikiame ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir pramoninei technikai, sunkiajam transportui, sunkvežimiams, agro technikai.
  • Galios didinimo failai stage 2-4 ir tolimesniems etapams yra išdirbti ir ištobulinti mūsų galios didinimo dirbtuvėse.
  • Visada malonus, paslaugus ir motyvuotas mūsų kolektyvas yra pasiruošęs jums padėti.
  • Programas jums ruošia aukščiausią kvalifikaciją ir išsilavinimą turintys licencijuoti inžinieriai, mokymus ir kursus pabaigę geriausiose chip tuning akademijose, sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį automobilių tobulinimo ir programavimo srityje.
Susidomėjote?
Susisiekite, esame atviri pasiūlymams. Pateikite savo sąlygas ir idėjas bendradarbiavimui.